NYX Trio

 

 ANETE TOČA     flauta

    TATJANA OSTROVSKA  vijole

     IEVA SARJA  klavieres

 

 

 

 

Mūzikas studijas Ieva uzsākusi Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā, kur mācījusies pie Ulda Sunepa, Ilzes Juriksones un prof. Sergeja Osokina. 2007. gadā absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesora Sergeja Osokina un Igaunijas Mūzikas un Teātra akadēmijas profesora Ivari Iljas maģistrantūras klasi. Meistarību papildinājusi pie tādiem pasniedzējiem kā Filips Džiusiano (Philippe Giusiano), Štafans Šeja (Staffan Scheja), Žaklīna Rosa (Jacqueline Ross), Ieva Oša, Sergejs Azizjans (Sergei Azizian).

 

Ieva ir vairāku starptautisku festivālu dalībniece un konkursu laureāte. Dažādu kameransambļu sastāvos aktīvi koncertējusi Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā, Vācijā un Lielbritānijā. Dažādu projektu ietvaros (INTERREG IVAu.c.) muzicējusi kopā ar daudziem izciliem solistiem – Dmitriju Aškenazi (Dimitri Ashkenazy), Filipu Benuā (Philippe Benoit), Bruno Džirolamo (Bruno di Girolamo) un citiem. Uzstājusies kā soliste ar JVLMA studentu orķestri, kā arī orķestriem „Sinfonia Concertante” un „Konsonanse”.

 

 

IEVA SARJA klavieres

Kopš 2002. gada nodarbojas ar pedagoģiju - Ieva ir Emīla Dārziņa mūzikas skolas kameransambļa skolotāja, koncertmeistare, kā arī P.Jurjāna mūzikas skolas klavieru nodaļas skolotāja.